X
Back to the top

Sprzęt

Korzystam tylko z renomowanych marek sprzętów muzycznych takich firm jak Electro-Voice, Pioneer, HK Audio, Shure, AKG, ADJ i Athletic

NAGŁOŚNIENIE

Posiadam trzy zestawy nagłośnienia. W zależności od wielkości imprezy wybieram odpowiedni sprzęt, tak, aby zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie. Na duże imprezy (powyżej 500 osób) łącze zestawy.

Electro-Voice Evolve 50

Electro-Voice EKX 15P

HK Audio Power Works

KONSOLA DJSKA

Główne narzędzie pracy to konsola DJska. Wiele lat temu zaufałem jednej z wiodących marek w naszej branży i nie zawiodłem się.

Pioneer CDJ 3000 + DJM 900 Nexus 2

Pioneer CDJ 800 MK2 + DJM 600

Cyfrowy mikser dzięki któremu mogę podłączyć instrumenty muzyczne na żywo oraz wiele mikrofonów

Soundcraft Ui16

MIKROFONY

Podczas każdego wydarzenia które prowadzę czy to wesele, czy urodziny, posiadam cztery mikrofony. Jeżeli na spotkaniu ustalimy, że będzie potrzebnych więcej, żaden problem.

LD Systems U508 HHD2

AKG WMS 40 Mini Vocal

Shure C608

WYTWORNICE DYMU

Dymnice wybieram również do wielkości oraz rodzaju imprezy. Maszyna do ciężkiego dymu jest używana przeważnie do pierwszego tańca Pary Młodej podczas wesela, ale wypożyczam ją również na różnego rodzaju muzyczne gale lub na potrzeby fotografików do sesji zdjęciowych. Pozostałe dymnice o mocy kolejno 1500W oraz 400W wybierane są indywidualnie do każdego zlecenia.

Chauvet Nimbus – ciężki dym (wytwornica na 1 taniec)

HQ Power 1500 W – zwykły dym (płyn na bazie wody)

Większa = więcej dymu (wytwornica na 1 taniec)

ADJ VF400 (płyn na bazie związków oleistych)

OŚWIETLENIE

Pracują dla mnie najlepsze światowe marki urządzeń inteligentnych: głowy, skanery, pary, belki ledowe, lasery. Posiadam sporo oświetlenia, ponieważ liczy się dla mnie odpowiednia atmosfera na zabawie. Po podłączeniu wszystkich świateł do sterownika DMX, mam możliwość wykonania każdej wizualizacji świetlnej. W tym przypadku znowu stawiam na elastyczność, a z każdym rokiem urządzeń przybywa.

Światło ustawiam odpowiednio do rodzaju muzyki oraz tempa utworów. Ponadto do każdego wydarzenia na sali jest inne ustawienie, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość momentu. Atmosfera jaką wzbogaca odpowiednio ustawione oświetlenie jest nie do opisania. Trzeba zobaczyć to na żywo.

0522
katarzyna_dominik_283

POZOSTAŁE

Wyświetlacz 55 cali