X
Back to the top

Poznajmy się

Kim jestem i co robię?

DJ Piras – Ireneusz Czerny

Zajmuję się muzyczną oprawą imprez okolicznościowych od 2003, a prowadzeniem wesel od 2004 roku. Przez ten czas poprowadziłem dziesiątki wesel, urodzin, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych wszędzie tam, gdzie ważnym aspektem była muzyka. Zdobyte doświadczenie pozwala mi na elastyczność w trakcie wesela, co znowu przekłada się na pełne parkiety do białego rana.
Muzyka, którą prezentuję rozpoczyna się na latach 60′ 70′ 80′ 90′, Disco, Rock, Pop, Disco Polo. Największe hity minionych lat. Jestem aktywnym członkiem DJ PROMOTION, klubu płytowego, który co miesiąc wydaje oryginalne nagrania. Posiadam licencje do publicznego odtwarzania muzyki.

Tworzę również Duet DJsko-Wodzirejski KalvAudio. Połączyliśmy wraz z kolegą, z branży swoje doświadczenie, aby na Państwa weselu przejść na nowszy wymiar rozrywki. W naszym duecie każdy ma swoją rolę i każdy skupia się na swojej pracy, jednak z przyjemnością również zamieniamy się miejscami. Daje nam to dodatkową przyjemność z tej pracy, co przekłada się na zadowolonych gości i niezapomniane wspomnienia. Staramy się z każdym tygodniem ulepszać nasze usługi, wprowadzać nowe zabawy i najlepszą muzykę.

Poza tym, prywatnie, interesuję się fotografią, spędzam aktywnie czas w górach. Tatry polskie przeszedłem wzdłuż i wszerz, a w Beskidach myślę, że mógłbym chodzić z zamkniętymi oczami.

Duet DJsko Wodzirejski - KalvAudio