X
Back to the top

Muzyka

Dobra muzyka to podstawa dobrej zabawy!

Posiadam bogatą płytotekę w której znajdują się największe hity od lat 60 do współczesnej muzyki tanecznej. Gatunki muzyczne zawsze ustalane są na spotkaniu z klientem przed imprezą, aby jak najlepiej dobrać ją w dniu zabawy. Ustalane są jedynie pewne ramy dzięki którym łatwiej mi dobrać odpowiedni repertuar. Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaka muzyka będzie na danym weselu, urodzinach czy imprezie firmowej. Wszystko zależy od gości na parkiecie. Nie ustalam przed zabawą stałego scenariusza jak robi to większość djów. Moje doświadczenie pozwala mi na elastyczność również w tym temacie.

Sety z muzyką do odsłuchania

  1. DJ Piras - Italo Disco vol. 2 1:10:18
  2. DJ Piras - Rock'n'Roll 19:00
  3. DJ Piras - Retro vol. 3 1:19:45
  4. DJ Piras - Disco Polo vol. 1 39:25
  5. DJ Piras - Retro, Disco 22:43
  6. DJ Piras - Disco Polo vol. 4 42:18

odpowiednia muzyka to pełne parkiety do białego rana!

odpowiedni dj to gwarancja udanej imprezy

Lista piosenek od klientów

Tutaj również wychodzę na przeciw swoim klientom i jestem otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie oraz playlisty. Uważam, że to organizatorzy wiedzą najlepiej do czego lubią bawić się ich rodzina, przyjaciele i znajomi. Jest to bardzo pomocne dla mnie, bo wiem w którym kierunku zmierzamy!
Często zdarzają się wesela bez disco polo lub takie zabawy na których przeważa ten gatunek muzyczny. Nie mnie oceniać czy jest to fajna muzyka czy nie. Każdy lubi bawić się do czegoś innego i ja jako DJ nie narzucam swojej muzyki. Jak już wcześniej wspominałem, parkiet jest dla gości, a mnie zależy na tym, aby zabawa trwała do białego rana w świetnej atmosferze.

Przykładowe wideo sety z muzyką, którą prezentuję

niewielki procent całości

Dedykacje oraz prośby gości

Z przyjemnością przyjmuję dedykacje od gości w dniu wesela. Na moich imprezach, które prowadzę, nie pobieram żadnej opłaty za dedykacje. Można podchodzić i jeżeli dedykacja będzie w pełni kulturalna to jak najbardziej jestem za!
Poprowadzonych setki zabaw nauczyło mnie radzenie sobie w odpowiedni sposób z gośćmi tak, aby z wesela nie zrobiła się audycja radiowa gdzie więcej słychać prowadzącego, a nie muzykę. Jest to częsta obawa przyszłych Par Młodych, jednak ja zawsze uspokajam. Odpowiednie podejście do tematu pomaga zapanować nad sytuacją.
Zamawiać piosenki również można wraz z dedykacją. Zawsze staram się oceniać prośby, które otrzymuję, bo nie każda muzyka nadaje się na dane wydarzenie. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Jeżeli coś mocno odbiega od standardów, uzgadniane jest to z Parą Młodą czy aby na pewno chcielibyśmy zmieniać koncepcję wesela. Gwarantuję… gwarantuję, że taki gość nie będzie chciał zawracać głowy organizatorom, a nawet jeżeli to do Pary Młodej należy w takim przypadku decyzja. Są to skrajne przypadki, ale gdy ja prowadzę dane wydarzenie jest u mnie dopięte wszystko na ostatni guzik i nawet kwestie mało prawdopodobne chcę żeby zostały omówione.