X
Back to the top

Fontanny Sceniczne

Fontanny sceniczne są stosowane przeważnie na 1 taniec podczas wesela. Mogą być również użyte wedle własnego uznania. Podczas sesji zdjęciowej, tortu czy podziękowań dla rodziców.

Zimne iskry są niczym innym jak czasami spotykanym efektem na torcie weselnym tzw. race. Z taką różnicą, że iskry biegną od podłogi do sufitu.

Wysokość fontann jest dobierana do wysokości sali na której będą użyte. Posiadam w swojej ofercie trzy wysokości – 2m, 2,5m oraz 3m. Fontanny trzymetrowe raczej zalecam do użytkowania na zewnątrz, ponieważ stężenie siarki jest bardzo duże i wydziela się dość intensywny, nieprzyjemny zapach.

Wyrzutnie iskier ustawiane są w miejscu, które ustalimy sobie na spotkaniu. Mogą być po okręgu, w kształcie rąbu lub równolegle do gości. Jest pełna dowolność, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Sterowanie wyrzutniami jest zdalne, nie ma rozciąganych po sali metrów przewodów – bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu! Załączone mniej więcej minutę przed końcem utworu na pierwszy taniec. Czas trwania to 30 sekund, wszystkie wyrzutnie odpalane są jednocześnie dla uwydatnienia efektu. Tutaj jest również możliwość własnej inwencji twórczej, fontanny mogą zostać załączane w czterech grupach po dwie wyrzutnie.

Wszelkie kwestie są do ustalenia indywidualnie z Parą Młodą.

Można zamówić fontanny sceniczne z obsługą bez usług muzycznych. W pakiecie z napisem LOVE lub ciężkim dymem – jeszcze bardziej atrakcyjna oferta cenowa.

Zapraszam do współpracy również fotografików, kamerzystów oraz domy weselne.